Наші контакти

(04595) 3-65-22

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

Виявлені недоліки після асфальтування вулиці Мічуріна

Нещодавно на сайті Гірської сільської ради повідомлялось про завершення капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Мічуріна (на ділянці від перехрестя з вулицею Центральна до вулиці Шевченка), який виконував ТОВ «ІБК «Еліт Строй». Відповідно до проекту, дане підприємство мало заасфальтувати 2 034 м2 дороги. Вартість робіт – 860 490 гривень. Також тендерною документацією не було передбачено передоплату, тому оплату за виконані роботи мали здійснити після того, як замовник (Гірська сільська рада) переконається, що роботи виконані якісно – відповідно до проекту. Тобто, за дані роботи з бюджету села поки що не сплачено ні копійки. Тому твердження окремих осіб про сплату авансу за асфальтування Мічуріна в розмірі 30% від вартості не відповідає дійсності.


Коли вулицю Мічуріна закінчили асфальтувати, прийняти виконані роботи запросили і представників Гірської сільської ради. Запросили і технагляд. У останніх зауважень не було, тому вони й підписали акт. Утім, голова Роман Дмитрів наполіг, щоб додатково була проведена експертиза. Її замовили провести ТОВ «НВЦ «Київський Будпроект».


Результати досліджень показали, що якість асфальту не відповідає вимогам. Зокрема, показник водонасичення вище норми. При допустимих вимогах – не більше 3,0% – маємо середнє значення 3,71%. Показник коефіцієнту ущільнення зразка нижче норми. При допустимих вимогах – не менше 0,99 – маємо середнє значення 0,94. Про що був складений відповідний акт та повідомлено листом керівника ТОВ «ІБК «Еліт Строй». У ньому також було вказано, що недоліки необхідно усунути до 31 жовтня 2018 року.


Тепер щодо відео, яке з’явилось і мережі інтернет, де працівниця Гірської сільської ради нібито відмовляється надати результати дослідження лабораторії для копіювання. Для початку, дана працівниця не мала на це повноважень. Адже наданням документів для опрацювання (ознайомлення, копіювання тощо) займається діловод сільської ради.


По-друге, в протоколі наданому ТОВ «НВЦ «Київський Будпроект» окремим абзацом було зазначено наступне: «Цей протокол не дозволяється повністю або частково тиражувати та розповсюджувати без згоди ТОВ «НВЦ «Київський Будпроект».


Власне ці дві обставини і вплинули на те, щоб відмовити депутату в наданні документу для копіювання тоді, коли він цього захотів.


Стосовно надання документів. Законом передбачено, що депутати мають право на невідкладний прийом та одержання необхідної інформації (ст. 14 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад від 11.07.2002 р.»). Також законодавством передбачено, що необхідна інформація надається депутатам у терміни від 1 до 10 днів, але не пізніше як у місячний термін. Процедура наступна: подається запит, його приймають, записують, опрацьовують, надають. Тобто, копію депутат міг отримати і в день звернення.


Хочемо нагадати, що Гірська сільська рада відкрита для всіх і діє в межах своєї компетенції, передбаченої законодавством України.

Залишити коментар